MÖBLER / Bord / Piedestal 12332322
nr 1233 2322
Piedestal
med porslinstallrik, intarsia. Höjd: 79. Diameter: 44 cm
Kondition: slitage, skador, mycket ostadig
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:43:03
500 kr
600 kr